top of page

Susitikimas su su Google viceprezidentu Markham Ericksonu

2022-03-04


Šiandien susitikimo metu su Google viceprezidentu Markham Ericksonu ir jo delegacijos nariais aptarėme skaitmenines aktualijas ir pasaulines tendencijas šioje srityje bei nuolat kylančius iššūkius dėl skaidraus ir saugaus informacijos perdavimo.


Tuo pačiu turėjau puikią galimybę su M. Ericksonu, kuris vadovauja Google Vyriausybės reikalų ir viešosios politikos kompetencijų centrams, padiskutuoti dėl savo kuriamų teisėkūros iniciatyvų „digital“ srityje. Tarptautinei komandai pristačiau savo inicijuotą įstatymų projektą, kuriame rekomenduojame valstybinėms įstaigoms su gyventojais komunikuoti elektroniniu būdu ir pasirinkusiems tokį bendravimo kanalą informaciją teikti greičiau nei susirašinėjant tradiciniu būdu.


Kartu aptarėme ir kitų šalių gerąsias praktikas šioje srityje. Pavyzdžiui, Danijos pavyzdys, kur jau veikia vieno langelio principas valstybinėms įstaigoms komunikuojant su gyventojais, įrodo, kad toks perėjimas prie skaitmenizuotų procesų ne tik leidžia sutrumpinti užklausų terminus, taupyti lėšas, bet ir didina pasitikėjimą valdžios institucijomis.


Google atstovui pristačiau ir naują savo projektą dėl virtualios buveinės ir dar keletą idėjų, kurios leistų perkelti procesus į elektroninę erdvę. Apsikeitėme ne tik idėjomis ir patarimais, bet sutarėme ir dėl tolimesnio bendradarbiavimo galimybių.

15 peržiūrų0 komentarų

コメント


bottom of page