top of page

Steigiame Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“

2021-10-18


Mano kelias į politiką susideda iš daugybės mažų žingsnelių. Tai nebuvo staigus šuolis ar staigi ambicija. Greičiau, tai buvo gana ilgo ir nuoseklaus darbo rezultatas: iš pradžių dirbau su politikais kaip visuomenininkas, patarinėjau politikams, vėliau pats tapau savivaldos tarybos nariu, dar vėliau – Seimo nariu.


Tačiau visą šį kelią nepriklausiau jokiai politinei partijai. Dirbau vadovaudamasis savo vertybėmis ir džiaugiuosi, kad mane supo tie žmonės, su kuriais mūsų požiūriai sutapdavo. O išsiskyrus požiūriams, gerbdavome vienas kito skirtumus.


Geriau pagalvojus, mano nepriklausymas politinėms partijoms visą šį laiką išliko tik dėl to, kad Lietuvoje tiesiog nemačiau tinkamo pasirinkimo, kuriam galėčiau rimtai įsipareigoti. Tiesiog nemačiau komandos, su kuria drąsiai ir be vidinio konflikto galėčiau eiti į priekį ir už kurios idėjas galėčiau kovoti.


Mano, kaip Seimo nario tikslas – tęsti ankstesnėje kadencijoje pradėtus darbus, kurti pozityvią darbotvarkę, spręsti esmines problemas ir nepalikti užmirštų visuomenės grupių. Siekiant įgyvendinti politinius įsipareigojimus ir ieškant konstruktyvaus darbo, paremto diskusijomis ir bendrų sprendimų paieška bei įvairių nuomonių išklausymu, prieš mėnesį Seime su kolegomis subūrėme naują parlamentinę frakciją Demokratai Vardan Lietuvos.


Džiugu, kad per šį trumpą laiką su naujos frakcijos nariais iš karto kibome į darbus, rengėme įstatymo projektus, ėmėmės atsakomybės dėl socialinės nelygybės mažinimo, ekonomikos visiems, valstybės valdymo ir žaliojo kurso klausimų.


Konstruktyvus dialogas, galimybė būti išgirstam ir išklausytam, bendras noras spręsti realias problemas, o ne skaldyti visuomenę paskatino dar rimtesniam žingsniui ir įsipareigojimui – naujos politinės jėgos – partijos kūrimui.


Imuosi atsakomybės ir kartu su 12 frakcijos kolegų inicijuoju partijos kūrimą, kuri bus orientuota į šalies ateitį, gerbs ir įsiklausys į kitas nuomones, verčiau ieškos realių sprendimų, nei kritikuos. O svarbiausia – ieškos kaip sutelkti šiandien ypatingai susiskaldžiusią visuomenę.


Šiandien oficialiai pradedame demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ steigimo procesą. Jos kelias dar tik prasideda ir kaip jai seksis viskas priklauso nuo mūsų visų. Kviečiu jungtis ir eiti šiuo keliu kartu.


Man buvo svarbu rasti tuos bendrakeleivius, kurie ne tik priimtų, bet ir leistų kartu kurti partijos veidą, todėl drąsiai galiu pasakyti, kad šiandien mes tai galime daryti KARTU.


Kartu ieškoti kaip spręsti šiandienos problemas ir kokius žingsnius reikėtų žengti, kad ateityje tos problemos negrįžtų bumerangu. Tik dirbdami drauge galime kurti ir formuoti visos partijos požiūrį.


Kviečiu registruotis www.demokratai.lt ir tapti vienu iš kuriamos Demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ steigėjų.


17 peržiūrų0 komentarų

Kommentare


bottom of page