top of page

Per metus išaugome iki dažniausiai spaudoje minimos ir cituojamos Seimo frakcijos

2023-03-27

Seimo rudens sesiją turėjau garbės dirbti demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos seniūnu. Tai buvo nemažas iššūkis tiek organizuojant opozicinę mūsų frakcijos darbotvarkę, tiek sprendžiant kitus valstybės reikalus.


Nepaisant visų iššūkių, noriu pasidžiaugti, kad demokratams praėjusi sesija buvo labai produktyvi.
Registravome 37 projektus Seime ir tapome aktyviausiai įstatymus projektus teikusia frakcija. Seimas pritarė šiems demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos narių projektams dėl Valstybės tarnybos, Kelių ir Atmintinų dienų įstatymo pataisų. Dar 8 kolegų projektai svarstomi komitetuose. Praėjusios Seimo sesijos metu parengėme 3 rezoliucijas ir 2 Seimo nutarimus. Surengėme susitikimus su 5 ministrais dėl visiems mums rūpimų klausimų tiek sveikatos, tiek energetikos, viešojo saugumo, socialinės apsaugos ir darbo bei kitose srityse.


Matydami kritinę situaciją ir galimas grėsmes dėl galimai nutekintos informacijos apie vieno iš Seimo narių galimą nepilnamečių asmenų seksualinį prievartavimą, inicijavome neeilinę Seimo sesiją,


Taip pat džiaugiuosi, kad turėjome galimybę sudalyvauti Europos žaliųjų partijos surengtame susitikime Briuselyje.


Aktyviai komunikavome apie visuomenei rūpimus frakcijos darbus Seime ir inicijuojamus projektus, todėl tapome žiniasklaidoje dažniausiai cituojama ir minima politinė jėga Seime.Pasibaigę savivaldybių ir merų rinkimų rezultatai rodo, kad judame teisinga linkme, turime jūsų pasitikėjimą, tad ir toliau dirbsime laikydamiesi aukščiausių standartų ir skaidrumo principų.


Naujuoju demokratų seniūnu Seime šiai sesijai išrinktas mano kolega Algirdas Butkevičius, tikiu, kad ir toliau dirbsime konstruktyviai ir pateisinsime savo rinkėjų lūkesčius.

9 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page